20200806 182708 0001

Перший сольний концерт Саші Чемерова

Що ми знаємо про Сашу Чемерова? Він створив іконічний український рок-гурт. Він зібрав новий гурт, переїхавши до США. Він пише пісні для найвідоміших поп-зірок. Він – один із найбільш невтомних музикантів країни. Його самобутня поезія завоювала чимало сердець – чи покладена на музику, чи видана на папері.

 

5 вересня на сцені ЮБК Саша зіграє свої нові пісні, а також ваші улюблені пісні гуртів Димна Суміш та The Gitas.

 

У 1998 році Чемеров створив гурт Димна Суміш. Після чотирьох платівок, численних концертів і вогняних слемів, у 2012 проєкт було поставлено на паузу. У цей час Саша переїхав за океан, створив гурт The Gitas і записав два альбоми. Однак прихильників і прихильниць інтригували чутки про повернення Димної Суміші. Після кількарічної розлуки з українською публікою, у 2017, він таки вийшов на сцену київського клубу Sentrum разом з обома колективами, щоб відгриміти два розпроданих концерти та тур на батьківщині.

Не припиняючи розвивати The Gitas, Чемеров на якийсь час повернувся до України. Так само, як і ви, він скучив за концертами. Саме тому ми побачимося з Сашею на узбережжі Дніпра, під найкрутіший саундтрек, який може мати вересень. Це буде перший концерт Саші Чемерова як сольного артиста.

 

sasha chemerov 2020

Квитки за посиланням.

 


 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить