20200806 182708 0001

БеZVIZ в режимі онлайн та офлайн: 19-20 веренся

Скучив за фестивалями? У тебе є можливість виправити цю ситуацію та відвідати БеZVIZ Pre-party 1.5, що відбудеться 19-20 вересня на Монастирському острові в місті Дніпро.

Відвідати фестиваль можна як офлайн (на локації), так і онлайн з будь-якої точки України, де у вас є доступ до інтернету.

Для тих, хто хоче відвідати фестиваль прямо на локації і відчути смак фестивального літа потрібно купити квиток (обмежена кількість), або, якщо у вас куплений квиток на БezViz 2020, який мав відбутися 14-16 серпня, ви зможете відвідати БеZVIZ Pre-party 1.5 безкоштовно (попередньо заповнивши форму).

Отже, перейдемо до режиму онлайн. Спеціально для тих, хто хоче потрапити на фестиваль не виходячи з дому - ця можливість буде безкоштовна. Все що вам потрібно це попередньо заповнити форму.

Українські розробники створили нову івент-платформу - hover.link. І це вже зовсім інша історія про online-взаємодії. БеZVIZ Pre-party 1.5. буде першою онлайн-подією, яка пройде на цій платформі.

В online-версії фестивалю БеZVIZ Pre-party 1.5 буде три сцени: Main Stage, Module Stage та GMG Stage. Відео-трансляцію кожного виступу можна буде прокрутити на 360 °, тож повірте ви отримаєте максимум живої енергетики прямо зі свого екрану.

Під час трансляції на hover.link буде доступна мапа фестивалю, онлайн-фудкорт за допомогою якого ви зможете зробити замовлення їжі прямо до себе додому, а також інтерактивні локації, на яких можна знайомитись з іншими людьми, які переглядають трансляцію.

У лайнапі БеZVIZ Pre-party 1.5 - ЛЯПІС-98, O.Torvald, KARNA, Сметана Band, Гражданин Топинамбур, 044 Rose, Fo Sho та багато інших.

Line up

Більше інформації на сайті фестивалю.

 


Карантинний відрив з O.TORVALD. Як це було? - читай за посиланням.


 


Як KARNA столицю арканила або Party на київщині  - читай за посиланням.


 

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж