Lost Society відлабали в MonteRay

Цієї неділі, 15го вересня в столичному MonteRay відлабали - Lost Society. Патлаті фіни привезли з собою відбірний треш-метал з жорсткими рифами.

 

Висікають чуваки і справді на рівні. Їх гітари звучать ніби іскри висікають із залізобетону. Звук щільний, потужний, важкий але було одне але. Басиста було чутно за концерт всього декілька разів і то на беках - весь низ безпросвітно задавила бас-бочка.

 

Однак це ні разу не зупинило нікого від крутого відриву. Людей зібралося не дуже багато, але неслось мощно! Мош-піт не припинявся добрих пів концерту.

 

Першу половину пацани розкачували і ловили хвилю. Найцікавіше почалось після восьмого треку - I Am the Antidote. Від гітарних соляків на світловій швидкості всі завалили.

 

Після цього ще одна несподіванка, кавер на Rage Against the Machine - Guerrilla Radio. Ось чого не очікував почути на концерті фінського трешу, того не очікував.

 

Після цього зіграли Those Who Oppose Me і Deliver Me. Продовжили непоганим драм соло і треком No Abslution. Подякуваши українським фанатам чуваки покинули сцену.

 

Довго тримати інтригу не стали, повернулися за хвилину і вальнули на останок Riot.

 

В цілому концерт видався драйвовим, хоча банді є куди ще розвиватися. Чекаємо наступного їх приїзду.

 

Шевцов Павло
Дякуємо за надану аккредитацію HMG

 

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com