Static - X зіграли концерт у рамках туру пам’яті Уейна Статіка

18-го вересня, в столичному Atlas, Static - X зіграли концерт у рамках туру пам’яті Уейна Статіка.

 

Уейн трагічно загинув у 2014 році і майбутнє гурту різко потемнішало. І ось, у 2018 році статіки приголомшили всіх своїх фанатів анонсуваши цілий тур. Його приурочили до двадцятої річниці першої платівки - “Wisconsin Death Trip” - та звичайно світлій пам’яті Уейна.

 

Образ фронтмена втілився у персонажі - Зіро (ориг. Xer0). Наскільки цей персонаж видвася переконливим ми розкажемо трохи пізніше, а зараз про сам концерт.

 

Почали виступ, як всі поважаючи себе рок зірки із запізнення. Плейбеком почала грати “December” в пітьмі на сцені з’явився барабанщик - Кен Джей. За хвилину вийшли Тоні і Коічі. А також Зіро. В масці що повністю приховує обличчя, в перуці із зачіскою в стилі Статіка, в костюмі що закриває все від костяшок над кедами і до пальців рук.

IMG 2742

 

В інтерв’ю перед туром группа говорила що довго шукала свою людину і не даремно. По слухах під маскою приховується Едсель Доуп, давній друг банди. Але якщо персонаж задуманий саме як інкарнація образу Уейна Статіка то не важливо хто ж насправді під маскою.

 

Стартанули шоу із Bled for Days і почали розривати натовп з першого ж рифу. Продовжили заглавною композицією дебютної платівки - “Wisconsin Death Trip”. Взагалі більшість треків були саме з першого альбому, 10 з 17 якщо бути точним.
Мош-піт нісся нон стопом від початку концерту до самого кінця. Фанати підспівували в унісон старі треки. Було просто вогнянно!

IMG 3010

Також вальнули 4 треки із альбому “Machine” і по одному з Cannibal, Shadow Zone та Start a War.

 

Відчувалося що чуваки намагалися створити ту неперевершену атмосферу початку 2000 років. Static - X в повному складі, улюбленні треки - наче справді повернувся на 20 років назад.

 

Єдине що трохи розчарувало - всього 17 треків в программі. Відіграли їх трохи більше ніж за годину.

 

Не дивлячись на час виступу це був неймовірно вогнянний концерт, але попереду ще більше!
Читайте наші інші матеріали по найближчим концертам і готуйтеся до настпуних вривів!

 

Текст: Шевцов Павло
Фото: Таша Дудка
Дякуємо за надану аккредитацію HMG

 

Повний фоторепортаж за посиланням.

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com