20200806 182708 0001

До Києва їде "нова ера" Asking Alexandria


ПЕРЕНЕСЕНО


 

Важка музика - специфічна ніша. У ній треба постійно дивувати, щоб не стати лише спогадом в голові слухача. Особливо це стосується металкору.

За останній десяток років у цьому жанрі з'явилося стільки гуртів, які швидко підіймалися та настільки ж швидко падали. Утрималися одиниці. Asking Alexandria входить в їх число. І зараз у них настала "нова ера", яку вони презентують в Києві.

 

17 жовтня, Stereo Plaza

 

За свою майже п'ятнадцятирічну кар'єру, Asking Alexandria пережили багато періодів - як хороших, так і суперечливих. Серед хороших - визнання критиків, сотні тисяч проданих платівок і потрійне потрапляння в топ-10 чарту Billboard.

Серед суперечливих - перший вокаліст Денні Ворсноп покинув колектив та почав експериментувати з кантрі та поп-джазом, а також коротке фронтменство українця Дениса Шафоростова в 2015-2016 роках. У 2016 році, Ворсноп повернувся та Asking Alexandria немов вирішили зробити все спочатку.

У вересні Asking Alexandria випустили трек The Violence - такий же бадьорий і гучний, як і інші пісні гурту. Але з одним нюансом - він сподобався не тільки шанувальникам, а й широким масам.

 

Так почалася "нова ера" Asking Alexandria. Денні Ворсноп пояснює, що це означає:

"Нам постійно говорили, що і як треба робити, щоб люди нас слухали. Ми хотіли трохи пригальмувати, але у відповідь чули: "Якщо ви зупинитеся, то вашій кар'єрі кінець". Ми вирішили забити на всіх, стати тверезими та стабільними. Та найголовніше - вибирати те, що ми будемо робити, як ми це будемо робити і коли ми це будемо робити ".

 

The Violence - перша ластівка "нової ери" Asking Alexandra. Загадково? Безумовно. Але в той же час вона віщує щось нестримне і хвилююче. Те, від чого буде відмовитися вкрай важко. І, як показує практика, до цього неможливо бути готовим заздалегідь.

Група приїде в Київ зі свіжої платівкою під назвою Like a House on Fire, і ми можемо бути впевненим точно - всіх нас чекає свято енергії, слему та нескінченної електрики.

 askingalexandria

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить