Fleshgod Apocalypse, Municipal Waste та Red Fang відкривають другу половину лайн-апу Brutal Assault

Оголошення легендарних Mercyful Fate все ще горить гаряче, але ми відкриваємо другу половину списку виконавців.

Давайте почнемо з недоброзичливих кросоверських трешерів MUNICIPAL WASTE, які шанують жанр 80-х. Будьте готові до швидкого темпу, коротких хітів та здоровенної дози чесного шаленого тремтіння рок-н-ролу. Ми могли б сказати майже те саме про музику Біллі Мілана та його M.O.D., їхнє ставлення підсумоване в кредо «Якби це була робота, ми б її ненавиділи!». Обов’язково завітайте на хіти з дебютного альбому під назвою S.O.D., і не забудьте говорити англійською або померти! Ми залишаємось у режимі вечірки для іншого гурту, тому що ми не сумніваємось, що хороші часи та пивні водоспади будуть, коли RED FANG запустить stoner, який стоїть на рок-н-ролі!

DARKEST HOUR, один із актів, який допоміг відродити американський метал і був одним із перших у галузі металопластикового синтез-бізнесу, також поділиться нашим 25-річчям, оскільки вони вже з середини 90-х років грають у всьому світі, як на малих так і на великих сценах, почуваючи себе комфортно скрізь. Що стосується симфонічного металу, Brutal Assault, як правило, не є таким фестивалем, проте FLESHGOD APOCALYPSE знову змістив межі екстремального симфонічного металу з їх останнім записом Veleno і, таким чином, належить нашій сцені, особливо якщо врахувати їх чисті дезметал-коріння.

EXHUMED теж пережив перехід. Спочатку загін "Goregrind", вони зберігали свої знаки "горе-метал", але зрештою зробили хліб з маслом, заснований на грайндкорі. І з death metal ми залишимось трохи довше. NECROT одягнув стару школу, в той час як SOREPTION займається технічним ударом дет-металу, залишаючись при цьому надзвичайно грубим і холодним.

PENTAGRAM, безумовно, буде найстарішим гуртом, що виступає на фестивалі. Їхнє походження бере свій початок у неймовірному 1971-му році, і вони разом із Saint Vitus і Trouble є одним із оригінальних постачальників приреченостей, що розвинулися під звучання дебютного альбому Black Sabbath. Датські іконки чорного металу DENIAL OF BOG присягають корінню жанру, вихваляючи Venom, Mercyful Fate, Bathory, Celtic Frost та інших і належать до добре прихованих дорогоцінних каменів підпілля, незважаючи на їхню історію майже 30 років. Шведські чорні металеві вікінги VALKYRJA також активно використовують мелодії, як гурт вище, однак їх металевий фурор закріплений у сучасному звучанні.

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: