Space of Variations ввірвалися у Львів з презентацією нового альбому

17 лютого у !FESTrepublic відбувся концерт гурту Space of Variations. Як презентували новий альбом, розкачували натовп та трохи про містично-пекельну атмосферу – дізнаємось далі.

Початок тижня завжди подібний тортурам, але не тоді, коли у кінці дня тебе чекає порція божевільної енергетики від найяскравіших представників української прогресивної музики. Тому взявши у кулак останні сили, що залишилися після вихідних, львів’яни подалися у вимір якісного року та шалених вібрацій.

Space of Variations – один з небагатьох українських метал-гуртів, який розвивається і вдосконалюються з неймовірною швидкістю. Ще недавно вони були вінницькими рокерами, які просто робили хорошу музику, а сьогодні у них уже підписаний контракт з Napalm Records, два титули кращої вітчизняної метал-групи за версією «The Best Ukrainian Metal Act» та відкатаний півторамісячний тур по Європі. Встигли вже і виступити на одній сцені із Architects, Jinjer, Emmure, Eskimo Callboy та іншими відомими виконавцями. Це гурт, який полюбився не тільки українським фанам, а й вийшов на міжнародний рівень.

 

space lviv 20201

Але повернімоя до концерту. На розігріві був гурт Twelves. На перший погляд, тендітна дівчина з білими локонами, але запалила неочікувано жорстко. Приглушене світло, півгодини вокалу, гармонійно поєднаного зі скрімом, і натовп уже готовий до найцікавішого.

Довго чекати Спейсів не довелося, о 20:21 гурт ввірвався на сцену і понеслось. З першого звуку було вже зрозуміло, що наступна година пройде максимально круто. Фронтмен з’явився у бронежилеті з мішенню посередині і почав із треку «Razorblade» із нового ЕР.

 

space lviv 20203

«Пі*дєц у вас жарко!» - почув зал замість привітання. І це лише після перших кількох пісень. Надзвичайно круто бачити артистів, які зацікавлені в першу чергу не у тому, щоб відіграти сет і звалити, а у тому, щоб запалити сердечко кожного присутнього та змусити його рухатись.

Зі світлом і звуком теж усе було в порядку. Драйвова музика з містичними мотивами, промені світла, що змінювали колір і траєкторію руху кожної секунди, зелені фірмові прапори зі зміями - і спробуй знайди у натовпі людину, якій це не подобається.

Розвалювали також своїми хітовими треками: «Миледи, вы сука», «Будут наказаны», «Suicide Rave», «Tibet» та не тільки. Присутні співали разом із гуртом, та і взагалі здавалося, ніби знають усі тексти пісень напам’ять, бо натовп майже не замовкав.

 

space lviv 20204

Слемитись розпочали з першого треку і продовжували розносити зал аж до кінця концерту. Ще одна загадковість, яку не в змозі пояснити людство – звідки у публіки було стільки сил для двіжу. Та під таке звучання стояти на місці було нереально. Як не старайся, усі дороги вели у слем.

За відчуттями у залі було десь +40 градусів, усі відривалися на максимум і від гурту йшла шалена і водночас містична енергетика. Від дикого ритму не рятував навіть лід у склянках з алкоголем.

Кожному двіжу приходить кінець, але відпускати хлопців аж ніяк не хотіли. Тому під крики «на біс», гурт повернувся, щоб порадувати фанів останнім треком.

 

space lviv 20205

Загалом вінницькі хлопці запалили не на жарт. У поєднанні з крутими світловими ефектами і відпадним звучанням, кожен у залі отримав свою порцію дофаміну. Виступ Спейсів пройшов на одному подиху і було надзвичайно гаряче. Читати про їх концерти, звісно, круто, але куди приємніше прийти і відчути цю несамовиту атмосферу на собі.

Журналіст: Олена Фльонц
Фото: FestRepublic / Любомир Савчинський 

 

 

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com