В Україні пройде відбір на Mystic Festival

КОНЦЕРТ ПЕРЕНОСИТЬСЯ. СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМ

 

Mystic Coalition та Daily Metal представляють Road to Mystic: Ukraine 2020 – подію для українських rock/metal команд та можливість зіграти на польському фестивалі Mystic Festival 2020, який 10-11 червня пройде на території Музею польської авіації у Кракові. Українська команда, яка стане переможцем відбору, зіграє у одному лайн-апі із Judas Priest, Nightwish, Gojira, Accept, Sepultura та іншими знаковими командами світової сцени.

Відбір Road to Mystic: Ukraine 2020 пройде у кілька етапів, у останньому з яких – Live-фіналі 26-го квітня – 4 команди представлять свої шоу на сцені київського клубу Bingo.

Спеціальним гостем Live-фіналу стане гурт Motanka, які восени двічі зібрали повний зал у MonteRay Live Stage та готові зробити це ще раз, обіцяючи наповнити свій виступ містичним металом та космічним зануренням. Київським виступом гурт завершить свій весняний тур, який охопить 10 українських міст.

RTM Motanka

Всі деталі можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/events/195962001494618

 

Mystic Festival 2020 відбудеться 10 та 11 червня в Музеї авіації Польщі, і вперше на ньому буде представлений формат під відкритим небом. Обов’язково заходьте на веб-сайт і слідкуйте в соціальних мережах.

DAY ONE (JUNE 10, 2020):
Judas Priest
Mercyful Fate
Heilung
Devin Townsend
Mgła
Katatonia
Amorphis
Obituary performs Slowly We Rot
Alien Weaponry
Infected Rain
Motanka
Baest

DAY TWO (JUNE 11, 2020):
Nightwish
Gojira
Accept
Mastodon
The Hu
Sepultura
Beast in Black
Vader performs De Profundis
Witchcraft
Oranssi Pazuzu
Black River
Truchło Strzygi
Hentai Corporation

Квитки: https://www.mysticfestival.pl/pl

GIF Banner

     

 

thebig4ua@gmail.com