На Brutal Assault повертаються трешери Lost Society

Фіни LOST SOCIETY вже були у фортеці. Ця банда з чотирьох майстерних музикантів трохи відійшла від класичного треш-звуку на новому альбомі "No Absolution" і включила більше мелодій з великою кількістю груву, і в кінцевому результаті вийшло щось похоже на Trivium, Sylosis та Devildriver.

 

WOLVES IN THE THRONE ROOM - один з перших гуртів, музика яких призвела до створенняp post-black метал лейблу. Орієнтація на атмосферу та сильне використання більш спокійних елементів у довготривалих композиціях спрямовують енергію ландшафту Тихоокеанського Північно-Заходу в музичний світ WITTR. Починаючи з 2002 року, група набула безпрецедентної репутації та гастролювала по всьому світу, включаючи виступ на BA, і тепер сподівається на ще більш інтенсивне шоу.

 

Дуже виразна, але жанрово-неоднозначна музика датчан VOLA являє собою багатообіцяючу свіжу кров. Вони можуть черпати натхнення у поліритмічних царів Meshuggah, але також одночасно включати синт-поп 80-х.

 

Учасники бельгійського колективу BRUTUS, включаючи співачку-барабанщицю Стефані Маннаертс, насправді не є грубими, як вони демонстрували себе на гастролях з Cult of Luna та Chelsea Wolfe. Що ж, оскільки шанувальники вперше почали помічати їх привабливий та бурхливий рок та інтенсивну живу енергію, вони тепер починають заголовки власних гастролей та переплітають основи з пост-рок-елементами, харизматичним вокалом та трохи швидким тремтячим настроєм.

 

Незважаючи на те, що штат Арізона буде представляти молоде американське покоління дез-металу GATECREEPER, багато хто здогадується, що це ветерани Швеції, судячи з музики. Вони ґрунтуються на базі oldschool, класичному шведському звучанні та прокатуванні середнього темпу, подібного до Bolt Thrower або Asphyx.

 

Екіпаж шкідників штату Орегон VITRIOL, з іншого боку, має намір покарати вас своїм жорстоким почорнілим дет-металом від початку до кінця. Їх металева лють тісно пов'язана з Hate Eternal, але не бракує жорстокої жорстокості Gorguts чи Ulcerate, а також ви вже напевно здогадалися, що вони приділяють багато уваги точному складу.

 

BAEST привіт із Данії, але вони знову будуються на міцних шведських фундаментах дет-металу. Однак з їх недавнього запису „Venenum“ їхній звук розвивається до більш різноманітного підходу, в подальшому охоплюючи елементи, що нагадують Morbid Angel або Death, монтуючи цілу партію нищівних гімнів.

 

BIRDS IN ROW - це експериментальний хардкор-панк тріо, яке пише каральні, роздратовані мелодії з вишуканими, темними текстурами. Їхні члени підтримують рівень анонімності, щоб закріпити увагу на самій музиці, а не на тих, хто її створює. Birds in Row дотримуються справжньої саморобної етики, докладаючи всіх своїх зусиль для створення глибокого зв’язку між фанатом і художником.

 

GOD MOTHER також розгалужується із хардкорних коренів. Але їх агресивний, енергійний і швидкодіючий HC додатково приправлений дет-металом і смачними брейкдаунами.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Схожі статті: