Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

FARINHATE презентували нове відео

Farinhate випустили відео на пісню Океан, яка увійшла до альбому Нова Ера, випущеного ще у березні 2016-го.

Цим кліпом ми хочемо закрити історію “Нової Ери”, голосно, щоб повертатись не було причин, щоб рухатись далі ще впевненіше.

Ідея пісні і кліпу проста – кругообіг буття і часу. Цикл життя ніколи не закінчується, як не закінчується безперервна циркуляція речовин між сушею та Світовим океаном.

учасники гурту.

Головним героєм кліпу став Юрій Ойцюсь – рівненський активіст та головний ідеолог Городища Оствиця – парку історичної реконструкції, який відтворює атмосферу часів Давньої Русі.

Городище Оствиця розташоване на березі озера Басів Кут у місті Рівне, його і використали як основну локацію для зйомок сюжету кліпу. Це прекрасне місце, в якому щороку з’являється все більше і більше історичних об’єктів.

Юрій ідеально увійшов в образ суворого давньогрецького Харона, а рівненська Устя тимчасово перетворилась у підземний Стікс. Оболам, які герої передають Харону в кінцівці своєї мандрівки, справді більше 2 тисяч років, їх люб’язно надав нам в оренду місцевий нумізмат і шукач старовини.

Втілив ідею в життя Валерій Стратюк (студія Stay in Focus). Він став не лише головним режисером, а й займався вибором локацій, сценарієм, монтажем, коліркорекцією, налаштуванням світла, безкінечними правками і тд. Співпраця з ним продовжується: наприкінці серпня відзняли купу кадрів на інший, абсолютно новий трек, який команда планує випустити всередині осені.

Теги:

Залишити коментар