Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

FARINHATE випустили нове відео

“Номер Один” – прем’єра пісні від рівненського альтернатив-метал гурту FARINHATE

Стати першим номером в тій сфері діяльності, якою займаєшся і від якої фанатієш з дитинства, цілком реально. Працюй, здобувай досвід, піднімайся в разі невдач, вчись і розпочинай спочатку.
Кожна секунда життя – це боротьба, часто не лише з тим, що нас оточує, а з собою. Чи бути переможцем в цій битві – кожен вибирає сам.

Про трек

Перша версія пісні “Номер Один” з’явилась більше п’яти років тому, її створив Павло Савенко, який в ті роки був гітаристом та головним сонграйтером в Farinhate.
Робота над текстом та вокальними партіями викликала складнощі, тому після багатьох десятків годин праці, проведених на студії, трек просто відклали.
Влітку 2021го було вирішено з новими силами та бажанням підійти до задачі, а коли Олексій Семещук приніс текст, стало зрозуміло, що цього разу результату таки вдасться досягти.
Запис інструментів відбувався на домашній студії групи, над вокалом та загалом, над аранжуванням, працювали з Олексієм Казанцевим (IndiUk Records) та Олександром Матвєєвим (бас-гітарист групи Grandma’pick).
За зведення та мастеринг подяка Артему Куралову (Grandma’pick).

Про кліп

Спідвей – улюблений вид спорту тисяч рівнян, це фішка нашого міста, бо в Україні спідвейні змагання проводяться регулярно лише в нас. На нашу думку саме спідвей найкраще передає все те, що написано в тексті до “Номер Один”.
Зйомка змагань не постановочна, Валерій Стратюк вів практично репортажну зйомку змагань, які проходили в Рівному 26 серпня та кілька разів переносились через зливу.
З організацією зйомок нам допоміг Сергій Головня, голова ГО “Клуб вболівальників рівненського спідвею”, а зіграти головну роль в кліпі погодився один з найкращих українських спортсменів у цьому виді спорту, Марко Левішин.

Теги:

Залишити коментар