Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

ФБР опублікувало листи з проханням відновити розслідування смерті Кобейна

ФБР раптово опублікувало в своїй бібліотеці документи про смерть Курта Кобейна в 1994 році. Файл, що складається з десяти сторінок, містить два листи на адресу агентства з проханням відновити розслідування його загибелі від шанувальників, які вважають, що музикант був убитий. Обидва повідомлення датуються 2006 роком. Імена відправників не розголошуються.

В одному з листів говориться наступне:

Мільйони фанатів по всьому світу хотіли б знати про невідповідності в історії його смерті і отримати роз’яснення з цього приводу. Сумно думати, що такій несправедливості є місце в США.

Автор також стверджує, що через халатність поліції справжній вбивця Кобейна досі на свободі. ФБР відповіло на обидва листи, що подібне розслідування не входить до їхньої юрисдикції:

Ми цінуємо ваше занепокоєння про те, що містер Кобейн міг стати жертвою вбивства. Однак більшість подібних розслідувань потрапляють під юрисдикцію місцевої поліції або властей штату. На основі наданої вами інформації ми не можемо знайти порушення федерального закону про роботу ФБР.

З опублікованих документів стає зрозуміло, що це далеко не єдиний лист на адресу офіційних осіб з проханням відновити розслідування смерті Кобейна. Доступні також і папери, надані творцями документального серіалу “Нерозгадані таємниці”, одна з серій якого також піднімала питання, пов’язані із загибеллю музиканта. Чому всі ці дані були опубліковані саме зараз – невідомо.

Легендарний фронтмен гранж-групи Nirvana був знайдений мертвим у себе вдома в Сіетлі 5 квітня 1994 року. Поруч з його тілом була виявлена ​​передсмертна записка, і місцева влада прийшла до висновку, що він самостійно звів рахунки з життям.

Теги:

Залишити коментар