Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Foo Fighters введуть в Зал Слави Рок-н-ролу

Foo Fighters введуть в Зал Слави Рок-н-ролу в цьому році. Крім гурту Дейва Грола, туди попадуть Тіна Тернер, The Go-Go’s, Джей Зі, Керол Кінг, Тод Рандгрен.

Нагороду в номінації “Музична майстерність” (Music Excellence Award) отримають Ренді Роадс, LL Cool J і Біллі Престон. Kraftwerk, Гіл Скот-Херон і Чарлі Патон будуть нагороджені як найбільш впливові артисти (Early Influence Award), а засновник Sussex Records Кларенс Авант отримає премію імені Ахмета Ертегюна.

Це найрізноманітніший клас в історії Залу Слави Рок-н-ролу. Він наочно демонструє бажання Залу вшанувати артистів, які створили не тільки рок-н-рол музику, а й визначили звучання сучасної культури в цілому.

голова Залу Слави Джон Сайкс.

Шортлист номінантів складав комітет з більш ніж 1200 чоловік, в який входять артисти, які вже введені в Зал Слави, історики та діячі музичної індустрії. При відборі лауреатів враховувалися такі фактори, як тривалість кар’єри, обсяг випущеного матеріалу, інноваційний підхід до створення музики, технічність, стиль і вплив на інших музикантів.

Фронтмен Foo Fighters Дейв Грол вже був включений в Зал Слави Рок-н-ролу в складі Nirvana в 2014 році.

Церемонія введення в Зал слави Рок-н-ролу відбудеться в Клівленді 30 жовтня. Пряму трансляцію заходу покаже канал HBO Max, а після цього запис деякий час буде доступний для перегляду.

Теги:

Залишити коментар