Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Fraskos презентував свій перший альбом

Гурт Fraskos презентував свій перший альбом під назвою “What Is Your Place in This Universe?”. Деякі пісні в ньому були написані ще десять років тому і чекали свого часу. В альбомі вони об’єдналися в сюжетну лінію, в якій героїня, проживаючи різні стадії і періоди, віднаходить свою власну гармонію.

Це альбом про пошук і пізнання себе, про слабкощі та помилки, про біль та заперечення – і нарешті прийняття Всесвіту внутрішнього і зовнішнього

розповідає фронтвумен гурту Марія Нікуліна.

Стилістично “What Is Your Place in This Universe?” можна описати як поєднання альтернативи з електронікою, тріп-хопом і брейк-бітом. Експресивний вокал чергується з речитативом, важкі рокові партії з монотонними задумливими педами. Всі пісні написані та спродюсовані засновниками Fraskos: Марією Нікуліною і Тарасом Болгаком. Також для участі у записі деяких пісень були запрошені відомі київські музиканти: Клим Лисюк, Кирило Мачинський. Тематичну фотосесію для обкладинки та усіх пісень альбому зробила неординарна фотографка Віка Тємнова.

Гурт Fraskos заявив про себе ще в 2016 році дебютним кліпом “Dreambox” соціальної тематики, в якому музиканти також виступили в ролі сценаристів та режисерів. Пізніше було випущено кілька синглів українською та англійською мовами, а Марія Нікуліна взяла участь у шоу «Голос Країни», розвернувши до себе три тренерські крісла виконанням хіта “Nothing compares 2U”. Музиканти брали творчу паузу і тепер повертаються з новим матеріалом.

Теги:

Залишити коментар