Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Garbage випустили сингл

Garbage презентували новий сингл з майбутнього альбому під назвою No Gods No Masters. Лірик-відео на пісню Wolves створив чилійський художник і аніматор Javi.MiAmor.

Ця пісня нагадує мені молоду версію мене, тоді у мене було дві особистості. Я завдала болю багатьом людям, свідомо і несвідомо, але я впевнена, що це так. Коли ти молодий і знаходишся в режимі виживання, грубо кажучи, ти не уявляєш собі наскільки сильний твій імпульс. Але він може вбити. І ти випускаєш його і отримуєш задоволення. Цей трек в порівнянні з іншими на альбомі – досить попсовий, але я його обожнюю.

вокалістка гурту Ширлі Менсон розповідає про композицію.

Wolves – це вже другий сингл з альбому No Gods No Masters, реліз якого намічений на 11 червня. Першим став титульний трек, який вже заручився підтримкою на радіо, потрапив в плейлисти стрімінг-сервісів і отримав теплі відгуки критиків.

Робота над альбомом почалася ще в 2018 році. Учасники гурту і продюсер Billy Bush зібралися в будинку родичів Стіва Маркера і за два тижні накидали скелет майбутньої платівки. Після цього кожен забрав матеріал собі для напрацювання, а потім Garbage приступили до запису альбому в Лос-Анджелесі.

Теги:

Залишити коментар