Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Гітарист Within Temptation взяв участь у записі треку українського гурту Scarleth

28 січня 2022 року відбулася презентація довгоочікуваного кліпу Pain Is My Name з альбому Vortex від київського гурту Scarleth, соло для якого було записане Рюдом Йолі – гітаристом всесвітньовідомого гурту Within Temptation.

Учасники гурту Scarleth безмежно радіють цій співпраці, адже вони є давніми та відданими шанувальниками творчості Within Temptation. Для монтажу кліпу Рюд надіслав відео, відзняте під час запису свого соло, а також побажав успіхів та натхнення гурту Scarleth.

На питання фанів, чому для запису соло запросили саме Рюда Йолі, Scarleth у своїх соцмережах навели цікаві факти, що пов’язують їх та Within Temptation.

Катерина, вокалістка Scarleth, у 2012 році вперше побачила запис рок-концерту, а у 2015 – відвідала перший у своєму житті живий рок-концерт. І в обох випадках це були виступи саме Within Temptation! Дівчина вважає цей гурт не лише її провідником у світ важкої музики, але й визначним рушієм до власної творчості.

На тому важливому для Катерини концерті 2015 року був присутній також гітарист гурту Scarleth – Віктор, де він зробив своє перше селфі з Шерон ден Адель – вокалісткою Within Temptation. А вже за декілька місяців Катя прийшла на перше прослуховування Scarleth, що стало відкриттям нової сторінки в історії команди.

Попрацювати над новим кліпом Pain Is My Name учасники Scarleth запросили режисера Eugene Heats разом з Heats Production та DP – Max Baranov (оператор). Зйомки відеороботи проходили у клубі Hotel, відомому своєю надзвичайно таємничою атмосферою.

Ми насолоджувались процесом зйомок та отримували задоволення! Впевнена, адреналін та ті емоції, що переповнювали нас в той час, відчують і наші фани!

поділилась враженнями клавішниця гурту Яна.

Вона також розповіла, що для їхнього барабанщика Олександра це був перший досвід роботи над кліпом, з чим він впорався впевнено та професійно.

Найближчим часом прихильникам Scarleth варто очікувати на виступ гурту у клубі Otel’, де разом з ними гратимуть хлопці з CrossChains.

Залишити коментар