Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Гурт Ніагара зняли кліп у “Будинку вчених”

Гурт Ніагара презентували кліп на пісню “Сніг”. Це перший реліз гурту перед виходом нового альбому, дата виходу якого запланована на весну 2022 року. Зйомки відбувались у Львові, режисером кліпу став Василь Переверзєв, відомий як фронтмен гуртів ТОЛ та ПНД.

Про зйомки розповідає фронтвумен гурту Віка Папа:

Як виникла ідея кліпу
В нас не було ідей, все або занадто банальне, або ж добрячий сюр). Тому ми звернулись, до Василя Переверзєва ( ТОЛ / ПНД ), нашого давнього товариша по цеху)), людини, в чиїх ідеях були впевнені. Василь дав сюжет – ми відразу погодились. Йому музично відгукнулось, пазл зійшовся, творча машина запрацювала.

На яких локаціях знімали? В кадрі помітно “Будинок вчених”, це він?
Так. Зйомки відбувались на двох львівських локаціях: Будинок Вчених та Чортові Скелі. Відзняли роботу ще в листопаді, але через неадекватних блогерів та «голодну тусу», відклали реліз. Ми з великою повагою і захватом поставились до Будинку Вчених. Для нашої знімальної групи це був культурний стрес – яка історія постала перед ними!!! Ми омріяли собі це місце для зйомок. Особливо закохався в це місце Василь, це була його ідея синхрони зняти тут. Треба було годину стояти в приміщенні, аби він оговтався від львівської архітектурної краси і почав працювати… Отож, зважаючи на обставини – реліз саме зараз.

Про цікаві або смішні ситуації під час зйомок
Щодо смішних ситуацій))), та ми взагалі смішні))), на позитивчику – це наше все))). По сценарію наш чотирилапий “актор” Карат мав зализувати рани герою кліпа, Михайлу Ганчаку, але не хотів: довелось нашому герою в роті й сире м‘ясо тримати, і ковбаску, і корм. Хоч “актор” не голодний був)))
Падіння героя – взагалі окрема історія))). Для безпечного приземлення ми поклали під листя матрац, на який він жодного разу так і не приземлився вроді, вже аж страшно було, як там його спина. Дубль, де він круто послизнувся – випадковий і справжній, саме він і потрапив в кліп. Добре, що всі залишились неушкоджені і щасливі.
Словами не описати все, це залишиться в серці команди. Все, що ми зробили – велике натхнення і нереальна самовіддача всіх, хто брав участь. Це була не просто робота: азарт, дружба, закоханість один в одного. Ми вдячні дуже за цю відеороботу кожному залученому.

Які плани у Ніагари на 2022
Плани? Жити! Мати час і сили писати свіжий музон. Плануємо на початок весни цілий альбом подарувати собі й людям. Ще хочемо на концертах пограти. Новий день – нові плани і так щодня. Круто, що можемо дозволити собі грати в задоволення, те, що пре, те, що точно принесе людям якісь колосальні емоції. Ну, а це – новий поштовх.

Залишити коментар