Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

IGNEA анонсували спліт EP з ERSEDU про українських міфологічних створінь

У червні 2021 року київський метал гурт IGNEA підписали контракт з австрійським лейблом Napalm Records та почали роботу над третім альбомом, запланованим на 2022 рік.

До того часу, гурт вирішив порадувати своїх слухачів випуском EP BESTIA, записаним разом зі своїми друзями ERSEDU.

BESTIA — це концептуальний EP про людську природу українських міфологічних створінь та дуальність світу. Українською, «бестія» означає «дикий звір» та «хитра людина, бешкетник». BESTIA — це спліт реліз, що складається з пісень двох українських гуртів — IGNEA та ERSEDU — та є результатом їхньої 10-річної дружби.

BESTIA вийде на всіх стрімінгових платформах 21 жовтня 2021 року, а також на CD та вінілі. Фізичні формати також міститимуть The Symphony of BESTIA — мікс оркестрових аранжувань з усіх п’ятьох пісень EP. Передзамовлення на мерч на диски вже доступне на сайті IGNEA. Передзамовлення на вініл почнеться 15 вересня на сайті RockMark.

Треклист:

  1. Bosorkun
  2. Magura’s Last Kiss
  3. Mermaids
  4. Black Garden
  5. The Eaters of the Sun
  6. The Symphony of BESTIA

IGNEA — український melodic metal гурт, що поєднує важкі рифи з симфонічними, електронними та фолковими елементами. Залишаючись вірним мелодичності, гурт також додає нотки брутальності шляхом використання екстрім вокалу, брейкдаунів та бласт бітів. Велику роль у творчості IGNEA відіграє сторі-теллінг: за кожним релізом стоїть не просто музика, а ціла історія.

ERSEDU — це симфонічний дез метал проєкт з нуарною кінематографічною епічністю давності. У своїй музиці, вони надихалися Septicflesh, Devin Townsend, Alan Silvestri, Gustav Holst, Jerry Goldsmith. Кожна пісня — це нескінченне поклоніння темряві, історії, розказані чуттєвим чистим вокалом, потойбічним гроулом та масивними оркестровими аранжуваннями.

Теги:

Залишити коментар