Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

КАЙФАЙНЕМО ТУР 2.0.: ПЕРШЕ PRE-PARTY В КИЄВІ

КайФАЙНЕмо Тур зіграв перший концерт у Києві 9 червня. Приймав подію ЮБК на Трухановому острові. Ми отримали досить камерну сцену та пух тополі замість конфетті. Проте це не завадило поскакати та послемитись на рок-тусічі довжиною в 5 годин. Поки найшаленіші фани відлежують свою крепатуру, той хто все пропустив читає, як воно було.

Хто сказав, що в столиці не ходять на розігрів

Дуже навіть ходять. Але тим, хто того вечора чемно підтягнувся на 18.00, довелося чекати – шоу затримувалось на півгодини. Коли технічні проблеми були позаду, на сцені з’явився М’яч Дредбол та почав розважати балачками. Ближче до сьомої вийшла перша банда саппорту.

Честь відкривати подію випала ZFEELS – молоденьким та милим інді-рокерам з голосистою дівчинкою на вокалі. Враження справили хороше, проте команді ще бракує досвіду та впевненості. З іншого боку їх можна зрозуміти – відкривати цілий тур трохи страшнувато. Добре, що публіка була теплою та почала відриватись майже з першої пісні. Команда надихнулася підтримкою та на останньому треку прямо розійшлася.

Номером 2 в програмі стали TSEPI. У підводці до їх виступу ведучий розповів трохи цікавого. По-перше, оцей концертний виступ гурту – чи не перший справжній. По-друге, третій учасник у команди з’явився буквально вчора. По-третє, хлопців ми сьогодні побачимо 2 рази (і другий – в іншому амплуа). Потім вийшли, власне, TSEPI. Сказали, що в них 15 хвилин, від яких треба взяти все. І взяли. Починаючи з зовнішнього вигляду, де всі учасники ніби з якогось іншого світу – кожен зі свого, і закінчуючи чудернацькими танцями під стьобні рок-пісеньки. Серед найбільш яскравих моментів виступу – пісня про стрип-клуб та кавер на Крихітку «ДЕТАЛЬ».

Останнім пунктом розігріву став гурт OMANA, що представив пост-гранжеву програму. Лідер банди Олексій Богомольний був одним з отців команди Vivienne Mort, котру покинув в 2009. Його новий проект спочатку носив назву Bohomolnyi, а Оманою став після ребрендингу 2016 року. Цьому музичному продукту однозначно слід приділити більше свого часу. Настрої та ритми довгих співанок постійно змінюються, Омана занурює в себе та причаровує, насичує містичною атмосферою, та й тексти заслуговують окремої уваги. Музичного матеріалу в команди вже трохи є, так що варто зацінити.

Що означає DENOI, чи сплять THE UNSLEEPING та як справи в O.TORVALD

Головну програму відкрив чеський гурт DENOI, що прорвався до нас через локдаун. Назва команди перекладається «Для всіх» і це одразу настроює на те, що перед сетом чехів потрібно відкинути умовності. Тим більше, грають вони денс-метал. І по факту виступу це був метал, який занадто денс. Вже на другому треку закрутився малий, але борзий сіркл піт, а на третій пісні робилося місиво зі стрибаючих тіл. Всіх порвав хітовий трек команди «BANANA», під час якого вокаліст розкидав зі сцени долари зі своїм портретом. Деной зіграли у Києві вдруге і казали, що перший раз такого божевілля не було. Під «MY HOUSE MY CASTLE» продовжили шалене кардіо. На останній пісні (з матюками у назві) музиканти з залу зробили пюрешку та пішли, пообіцявши роздати автографи та сфоткатись з усіма бажаючими.

Після такого драйву треба було віддихатись. До виступу готувались THE UNSLEEPING. І якщо переводити дух, то точно на інді-виконавцях. Учасники з’явилися у білих сорочках, з плямами фарби, що були розмальовані якимось психоделом. У цих хлопців явно своя хвиля, бо поговорюють, що вони не сплять. При цьому банда від себе явно кайфує, що видно з виступу (і що ідеально для КайФАЙНЕмо туру). Мають немалу власну фан-базу. Багато людей підтягнулося саме на їх сет, щоб разом співати та гойдатись на хвилях космічних океанів. Для тих, хто ще не знає Ансліпінгів, описати їх можна, як суміш року, танців та виходу в астрал.

І last but not least O.TORVALD. Банда, що за час пандемії не просиджувала штани на дивані, що писала музику та шукала будь-яку можливість для виступу. Хлопці видирались на дах готелю, робили концерти з оркестром та акустичні шоу. Старались, одним словом, не втратити форму.

Нам раніше обіцяли, що ми ще раз побачимо одну з банд саппорту сьогодні. І ось TSEPI з’являються у складі ОТорвальдів. Тепер всі на своїх місцях. Одна пісня, друга і зал шаленіє. На «ДІЛЕРІ КАЙФУ» відрубався мікрофон, проте люди не сильно помітили і проспівали самі слова. На «ДОНАЛЬД ТРАМП» вокаліст майже пішов в зал від ейфорії. Десь між улюблених хітів гурт зробив презу нового треку – «НЕТУ ВНУТРИ». Женя Галич поділився, що любить грати на концертах нове та дивитись на реакцію людей. Пісня зайшла.

Традиційно гурт чергував в сет-листі лірику та драйв. Не забули про кавер на хіт 90-х «А ТЕПЕР УСЕ ІНАКШЕ». Також в програмі були «ШКІДЛИВА ЗВИЧКА», «ПУЛЬС», «ПИШИ МОЄ ІМ’Я», «ПРИМАТ», «МІСТЕР DJ» та ін. Закінчили набагато пізніше запланованої 23.00, але обійшлось без поліції. Ще й перший за той вечір біс організувався аж на три треки: «НАШІ ЛЮДИ ВСЮДИ», «В ПОДУШКАХ» та «ДЕСЬ НЕ ТУТ».

Про виступи O.Torvald можна писати скільки завгодно разів, проте все завжди зводиться до того, що гурт дуже любить музику, сцену та своїх фанів, а вони люблять їх навзаєм.

Затримуємо подих перед ФАЙНИМ МІСТОМ

Того вечора було ще багато цікавого та милого. Серед гостей можна було побачити відомого режисера та кліпмейкера Віктора Придувалова. Зі сцени роздавали енергетики від одного зі спонсорів. А М’яч Дредбол тепер ризикує залишитись без однієї з концертних футболок, якщо не схудне до кінця туру. Ведучий офіційно домовився про це з дівчинкою з залу.

Отже перше pre-party відгриміло і Київ точно кайфайнув – біля водички Дніпра, під ліхтариками та під таке різне, але класне музло. Міссію виконано – передаємо естафету наступним містам та затримуємо подих перед Faine Misto Festival!

Фото: Дудка Таша

Залишити коментар