Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

КАЙФАЙНЕМО ТУР ЗНОВУ В ДОРОЗІ: ЗУСТРІЧАЙ В СВОЄМУ МІСТІ

Крута новина: КайФАЙНЕмо Тур знову кататиметься містами України! Чи це не дежавю? А от ні разу. Минулого року цей двіж став можливістю хоч якось доєднати музичних фанів до атмосфери перенесеного через covid Faine Misto Festival. А от КайФАЙНЕмо зразка 2021 року – лише приємна розминка перед тим, як увірватись на фестивалі у Тернополі, що відчинить свої двері гостям 28 липня і триватиме 5 днів!

КайФАЙНЕмо тур 2021: що нас чекає

Такий крутий початок літа відбудеться за підтримки Українського Культурного Фонду, а підтримка, як ми знаємо, у ці важкі для сфери розваг часи безцінна.

Pre-Party КайФАЙНЕмо охопить 17 міст України. Стартує все 9 червня в Києві, а завершиться у Черкасах 1 липня. Тож буде трохи часу перепочити та відновити сили перед головною стравою – Faine Misto 2021. Ось тут детальна інфа про міста, дати та квитки tour.fainemisto.com.ua

Як і минулого року, нам привезуть трьох хедлайнерів – вогняних і нестримних рок-н-рольників O.Torvald, молодих героїв вітчизняної альтернативи The Unsleeping та гостей з Чехії – денс-метал команду Denoi. Без розігріву також нікуди. У кожному місті туру це будуть локальні музичні імена. Загалом на Pre-Party до головних героїв сцени приєднаються ще 4 десятки молодих рок- та метал-банд зі всієї країни.

Ще одна приємність, про яку не можна не згадати. Всі 17 вечірок проведе Мяч Дредбол – найфестивальніший ведучий, якого неможливо не любити.

Кого нам везуть: трохи про хедлайнерів

Ось який гурт не потребує зайвого представлення. Порох в порохівницях був, є та точно буде ще десятки років. Ба більше – О.Торвальд заскучали за живими концертами і не пропускають жодної можливості вийти на сцену, порадувати фанів (та й самих себе). Галич і Ко. цього разу підготували нову фестивальну програму спеціально для КайФАЙНЕмо туру. Це варто почути, побачити та пропустити крізь себе, адже енергетика команди завжди вогняний вогонь!

Тепер це київська банда, проте народилась формація в 2013 році в Умані. Грають альтернативу. Мають вже й свої хіти та вірну фан-базу (причому не тільки в Україні, але й за межами). А починалось все банально – з ідеї виступити на шкільному святі та трохи всіх там розтрусити. Зараз The Unsleeping входять в число найперспективніших артистів альтернативної сцени. Тож check it up на власні очі та вуха!

Роль третього хедлайнера дісталась чеським гостям. Гурт також молодий – 2015 року народження. І якщо ти ще не чув про Denoi, то тримай лише одне слово – денс-метал. Маємо електронні танці + драм-н-бас + важке звучання. Це про те, як танцювати та слемитись водночас. Справжня паті, справжній хардкор, щоб зігнати жирок, що виріс за карантин.

Бонус для всіх, хто буде там

І наприкінці про солоденьке: у всіх, хто вриватиметься на КайФАЙНЕмо Pre-Party Tour, буде можливість придбати квитки на Файне Місто зі знижкою 30%!

То як – ти вже купив собі квиточок? Поспішай, бо кількість обмежена (бо ж карантинні норми). Та й паті не за горами!

http://tour.fainemisto.com.ua

Залишити коментар