Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Kandur випустив Atomic Garden Sessions

11 лютого Kandur випустив Atomic Garden Sessions, який записав в однойменній Atomic Garden Studios, що в Окленді, Каліфорнія. Це одна з останніх речей, які він зробив перед тим як залишити Сан-Франциско назавжди. Kandur сподівається, що відчуття подоланої депресії та залишення позаду неспокійного життя на користь спокою та миру, можна відчути в треках з цього EP. Саме на цьому фокусувався музикант під час створення цієї роботи.

Перший трек Divide, прем’єра кліпу на який відбудеться у цю суботу, 19 лютого, в Дзизі у Львові, дуже прямо розповідає про почуття музиканта після боротьби з депресією та новоздобутою можливістю йти далі. Відео зняла львівська студія «What If Creative Studio» (Гала Козютинська та Віктор Петров). В кліпі взяли участь актори: Макс Шевчук, Поліна Петришина, Ресул Аблаєв, Ганна Когут, Ольга Козак, Оксана Самченко, Божена Яценко, Аня Верещинська.

Другий трек Rumi був випущений у червні 2019 року в честь повернення до рідного Стамбула вперше за багато років. Kandur заспівав як мантру “Сім порад” Румі на протяжну неопсиходелічну мелодію рідною турецькою.

Заключний трек She Said був улюбленим концертним номером виконавця протягом багатьох років, це класична рок-пісня, яка розповідає історію романтичних стосунків, які повільно стають токсичними.

Над Atomic Garden Sessions працювали:
Запис, зведення та мастеринг – Jesse Nichols at Atomic Garden, Oakland, CA, USA
Барабани – Diana Cordero
Вокал, гітара, бас, перкусія, клавіші – Kandur
Обкладинка альбому – Святослав Ткачук
Дизайн – Kandur

З 2019 року на всіх фестивалях та живих виступах Kandur акомпанують Святослав Ткачук на басу, Адам Лозинський на барабанах, Євген Кириленко на клавішних та Павло Конечний на гітарі.

Теги:

Один коментар

  1. zoritoler imol 26.07.2022

Залишити коментар