Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Кірк Хемметт випускає сольний міні-альбом

Гітарист американського метал гурту Metallica Кірк Хемметт записав інструментальний міні-альбом під назвою “Portals”, який з’явиться в Met Store у суботу, 23 квітня цього року. Він буде доступний на цифрових платформах, CD і на блакитному вінілі.

Спочатку ще до того, як у мене з’явилася ідея сольного EP, я був натхненний необхідністю створити свого роду саундтрек до моєї The Kirk Hammett Collection для першої виставки “It’s Alive” у Музеї Пібоді (Peabody Essex Museum) в окрузі Ессекс в Салемі, штат Массачусетс, в 2017. Я хотів придумати музику, яка грала б як фон, поки люди ходять по виставці. Одного вечора я сів працювати, і не встиг озирнутися, як все для “Maiden And The Monster” було вже готове.

Початкова концепція “Portals” почалася з цього треку. Після цього я зрозумів, що можу створювати різні моменти саундтреку. Ці композиції – те, що я називаю “аудіо-кінематик”; я створюю звуки та музичні фрагменти для фільмів, які транслюються у моїй голові. Сподіваюся, вони допоможуть так само викликати картинки і в головах слухачів.

Кірк Хемметт.

“Portals” – це колекція порталів у музичних та психічних вимірах. Треки для EP записувалися по всьому світу, від Лос-Анджелеса до Парижа та Оаху, і тепер цей міні-альбом є результатом подорожей Кірка та одночасно його запрошенням проникнути у ваш власний внутрішній світ. Перебуваючи під сильним впливом класичної музики, саундтреків, фільмів жахів і, можливо, трохи Енніо Морріконе, Кірк хотів, щоб EP охопив десятиліття музичної історії та торкнувся всіх жанрів жахів, які він любить. Ідея міні-альбому полягала в тому, щоб треки перетікали один в інший, тому Кірк залучив своїх друзів, щоб записати ці чотири композиції.

Спродюсований Кірком, “Portals” складається з таких треків, як “Maiden And The Monster” та “The Jinn”, за якими слідують “High Plains Drifter” та “The Incantation”. Останні два були написані у співавторстві з Едвіном Аутуотером. Аутуотер також виступив у “Portals” як клавішник.

Інші відомі музиканти в “Portals” – це барабанщики Джон Теодор та Абрахам Лаборіель, бас-гітарист Грег Фідельман, лауреат премії “Еммі” та композитор Блейк Нілі та Боб Рок.

“Portals” буде доступний для замовлення в Met Store і в магазині Probity у Великій Британії в суботу, 23 квітня.

Теги:

Залишити коментар