Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Korypheus випустили перший відеокліп

Korypheus випустили відео на титульний трек альбому Over the Rainbow. Goliath – це четверта робота, але перший повноцінний кліп і важлива з точки зору зміни звучання гурту.

Ми знімали кліп в театрі Сузір’я в Києві. Це прекрасна, але складна локація, яка вимагає створення відповідної естетики на екрані. Знімали нам вiдос компанія YUZHANE production. Вони були третіми або четвертими, з ким ми вели переговори. Але тільки вони запропонували сценарій, який нас надихнув. Як референс ми запропонували роботи гуртiв LEPROUS і Architects. Складніше було з інтерпретацією образу головного героя Голіафа. Це біблійний персонаж. Зазвичай історію інтерпретують з точки зору Давида. Ми розповіли історію з точки зору вмираючого гіганта. Режисер Максим Лавренчук пішов ще далі і ввів в сценарій жіночий персонаж, збурений фрейдистськими комплексами.

розповідають учасники гурту.

Korypheus – це метал колектив з Києва, створений у 2016 році фронтменом Андрієм (Andy) Гущиним. У складі колективу представлені Енді Гущин на лiд вокалі, Джулiн Торс (экс Fleshgore, екс Yes I Am Sick) – екстрим вокал , Макс Ошкало (Joncofy) – гітара, Руслан Дрозд (Fleshgore, екс Firelake) – бас та Ярослав Щербина (Joncofy) на барабанах.

Зараз гурт Korypheus приступили до запису нового EP. Продюсером виступає відомий англійський звукорежисер, який працював з гуртами Cradle of Filth, Black Sabbath, Judas Priest. До нового року планують випустити сингл Icarus. Пізніше збираються зняти анімаційне відео на даний трек. У квітні Korypheus поїде в європейський тур на саппортi у ізраїльських проггерiв Orphaned Land.

Теги:

Залишити коментар