Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Machine Head випустять новий альбом влітку 2022 року

Фронтмен американського грув-метал гурту Machine Head Робб Флінн і басист Джаред МакІнчерн провели останній тиждень у студії Sharkbite Studios в Окленді, штат Каліфорнія, працюючи з продюсером Заком Ореном над новим, десятим альбомом команди, який поки що не отримав назву, і орієнтовно вийде влітку. За словами музикантів, вони “добилися великого прогресу принаймні з шістьма новими композиціями, включаючи епічну 10-хвилинну”.

У червні цього року Machine Head випустили потрійний сингл Arrows In Words From The Sky, куди входили такі треки, як Become The Firestorm, Rotten і, власне, сам Arrows In Words From The Sky.

За словами Флінна, всі три треки з синглу Arrows In Words From The Sky, а також My Hands Are Empty будуть включені до наступного повноформатника. “А решта речей поки що просто залишаться в небутті, і, можливо, в якийсь момент будуть випущені в збірці пісень з купою інших бі-сайдів”, – сказав він підкасту “Behind The Vinyl” у червні. “Ну а зараз до нашого наступного диску увійдуть ці чотири пісні, а потім кілька треків, які ми напишемо в майбутньому”.

Теги:

Залишити коментар