Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Mayhem випускають новий EP

Легендарні норвезькі блек-металісти Mayhem повертаються з новим міні-альбомом, який отримав назву “Atavistic Black Disorder / Kommando”, який вийде цього літа – 9 липня на лейблі Century Media Records. Диск містить додатковий матеріал з сесій “Daemon”, включаючи кавери на треки культових метал і панк-груп, котрі заклали основи всіх сучасних металевих жанрів. Над обкладинкою працював італійський дизайнер Даніеле Валеріані, який вже працював з групою над артворком для “Daemon”.

Я завжди відчував на себе вплив панку. Мені здається, що це йде з мого дитинства, коли ми постійно шукали більш екстремальну музику. Так на початку 80-х, поряд з хеві-металом, я знайшов і відкрив для себе Dead Kennedys, GBH, The Exploited, Sex Pistols, UK Subs, Discharge, Rudimentary Peni і так далі. Але потім я почув Venom і це змінило всі правила гри!

каже вокаліст Mayhem.

Два роки тому ми отримали додатковий час в студії, записуючи альбом “Daemon”, і всіх учасників гурту попросили вставити два кавер-треки для додаткового матеріалу. Я вибрав пісні Deathstrike (The Truth ) і Death (Evil Dead), які були використані в якості бонус-треків на альбомі. Іншим моїм внеском було запрошення двох старих учасників Mayhem через їхній очевидний зв’язок з панком: Маніяка в кавер-трек на Dead Kennedys і Біллі в кавер на Discharge, а також деяких інших.

бас-гітарист Mayhem.

“Atavistic Black Disorder / Kommando” буде доступний в форматах CD-дігіпак, бокс-сет, куди увійде срібний 180-грамовий вініл і CD, а також в цифровому вигляді.

  1. Voces Ab Alta
  2. Black Glass Communion
  3. Everlasting Dying Flame
  4. In Defense Of Our Future (Discharge cover)
  5. Hellnation (Dead Kennedys cover)
  6. Only Death (Rudimentary Peni cover)
  7. Commando (Ramones cover)
Теги:

Залишити коментар