Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

ME AND THAT MAN АБО ЩО ТАКЕ DARK COUNTRY

Line-up Файного Міста завжди готує дарунки у вигляді цікавих команд, що приїжджають виступити на фест вперше. Цього разу це сайд-проект фронтмена легендарних Behemoth Нергала – «Me and That Man». Сьогодні знайомимось з гуртом ближче.

Про кого мова

Найцікавіші сайди музикантів – ті, що не схожі на їх основні гурти. Так, наприклад, у Dero Goi з Oomph! є джазова дитина на стороні на ім’я What About Bill?, у Кріса Хармса з LOTL це рокабільна формація Harms & Kapelle, а в Тіло Вольфа з Lacrimosa – EBM-проект Snakeskin. Такі роботи допомагають музикантам розкрити іншу сторону своєї муз. особистості, а фанам дарують цікавий музичний досвід.

Me and That Man як раз з цього набору. Колись Адам Нергал Дарский казав, що прихильникам Behemoth другий його гурт точно не прийдеться до душі. Так це чи ні, треба питати у фанів. Але навряд чи все так категорично.

Me and That Man – проект цікавий хоча б тим, що грає у напрямі темного кантрі. Дійсно, нічого спільного з Бехемотами, як і з металом. Якщо описувати звучання більш детально, тут крім кантрі є блюз, фольк і навіть трохи госпелу.

Коротенька історія

Стартувала історія в 2016 році. Основою Me and That Man крім Адама став музикант британського походження Джон Портер. Обидва хлопці відповідали за гітару і вокал. Вже в 2017 очікування втамував перший альбом проекту «Songs of Love and Death». Нергал описав стиль альбому як некроблюз. Критики відгукнулись про лонгплей позитивно, назвавши його якісним, цільним та упевненим. Атмосферу платівки одна з цитат описує, як «похмуру, безлюдну і пронизливо холодну, немов зимова ніч на нескінченному пустельному хайвеї». Якщо знов порівнювати з творчістю Behemoth, то тут Адам співає чистим вокалом і дуже нагадує Ніка Кейва.

Незважаючи на вдалий старт, Джон колектив покинув вже наступного року. Причини невідомі, а його місце зайняв український виконавець – композитор та вокаліст Саша Буль. На даний момент у складі гурту четверо людей. В 2020 р. формація знов розродилась альбомом – «New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1». Робота традиційно темна, богохульна та ще й з сюрпризами. Тут, наприклад, є немало запрошених музикантів: Ісан з Emperor, Корі Тейлор зі Slipknot та Мет Хіфі з Trivium. Також розширився набір використаних інструментів і як результат є багато нових відтінків звучання.

Зупинятись Нергал і ко. не збираються. Вони ж лише тільки почали. Тому далі буде (і точно буде цікаво).

Варто зацінити

І, дійсно, варто. Тим більше гості Файного матимуть змогу зробити це наживо та на повну скуштувати ту атмосферою, що так вміло творить найвідоміший польський богохульник та його однодумці. Сам Адам каже, що сайд-проект робить його ще більш вільним від умовностей та приносить масу задоволення, допомагає одночасно розважити та трохи позлити слухача (по-доброму, звичайно).

Кому це точно сподобається? Однозначно прихильникам творчості Nick Cave and the Bad Seeds та Джонні Кеша. Власне, цікавим це буде фанам самого Нергала, який розкривається хоч і по іншому, але з притаманним йому тонким стилем, інтелектом та цинізмом. Плюс свою порцію мороку кожен слухач також отримає. Тому вноси собі в план відвідати сет хедлайнера Main Stage 30.07. – Me and That Man. Місце зустрічі – Файне Місто, 2021!

Залишити коментар