Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

MOTANKA повертається у Львів з великим сольним концертом

22 травня гурт MOTANKA з великим сольним концертом у Львові.

Останій раз гурт MOTANKA виступали у Львові в 2020 році в рамках КайФАЙНЕмо туру.

Цьогорічний концерт мав відбутися, ще на початку 2020 року, але у зв’язку із початком пандемії, його довелось перенести.

У рамках цього виступу звучатимуть пісні з дебютного альбому гурту, а також нові композиції, які на даний момент можна почути лише наживо.

Переможці Metal Battle 2018, який проводиться в рамках фестивалю Wacken Open Air, підписанти Napalm Records, переможці BUMA 2019 – це все гурт MOTANKA. Після зимової паузи колектив зіграє свій перший концерт у Львові 22 травня в FestRepublic.

Квитки за посиланням.

Минулого року, Віктор Жалнін в інтерв’ю для Український Рок розповів про те, що група працює над новим матеріалом і вже готово близько 4-5 пісень для нового альбому.

Гурт заснований у місті Луцьк в 2015 році та за минулі роки встигли привернути увагу топових ЗМІ з усього світу, поїхати на Wacken Open Air, підписати контракт з австрійським лейблом Napalm Records, були номіновані на престижну премію Yuna 2020, та отримали статуетку від BUMA, як кращий метал гурт 2019 року.

Однойменний альбом Motanka вийшов влітку 2019 року на відомому австрійському лейблі Napalm Records та вже увійшов топ європейських медіа, таких як Metal Hammer, Rock Hard, Metal.de.

Теги:

Залишити коментар