Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Оззі Осборн та Леммі Кілмістер об’єдналися в анімаційному кліпі

Ікона хеві-металу Оззі Осборн возз’єднався з легендою рок-н-ролу Леммі Кілмістером у новому анімаційному кліпі на пісню Hellraiser. Відео знято Марком Шумським як данина поваги їхній багаторічній дружбі та на честь 30-річчя альбому No More Tears.

Мені було дуже весело з Леммі – ви просто не могли бути серйозними поряд з ним. Навіть просто пишучи, ми інстинктивно могли сказати, чи буде це добре чи ні. Ми завжди ходили в паб і по-справжньому сміялися. Він вів справжній рок-н-рольний спосіб життя, і я страшенно сумую за ним.

Оззі розповів в одному з інтерв’ю.

Ця композиція завжди вирізнялася на альбомі. По-перше, це просто чудова пісня, а по-друге, вона була написана у співавторстві з Леммі. Фактично Motörhead випустили свій власний варіант треку в рамках релізу March ör Die, який вийшов лише через одинадцять місяців після альбому Осборна. У нову версію пісні просто перенесли вокальні треки Леммі, і тепер половина вокальних партій належить йому.

У кліпі показано, як інопланетяни перетворюють людей на зомбі, але найстрашніше — крилатий демон вкрав бас гітару Леммі. Команда, що складається з Осборна та Кілмістера, повертає музичний інструмент, попутно вбиваючи монстрів.

Наразі Оззі працює над продовженням торішнього альбому Ordinary Man.

Залишити коментар