Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Помер барабанщик Foo Fighters

Тейлор Хокінс, барабанщик Foo Fighters, помер у віці 50 років. Ця новина з’явилася в соціальних мережах гурту та була підтверджена її офіційними представниками, проте причина смерті музиканта не розголошується. У п’ятницю ввечері команда мала виступити у Боготі, Колумбія, на фестивалі Festival Estero Picnic.

Хокінс приєднався до Foo Fighters під час запису третього студійного альбому There’s Nothing Left to Loose, який вийшов у 1999 році, та брав участь у роботі над усіма наступними релізами. Крім гри на барабанах, Тейлор іноді брав на себе виконання вокальних партій як у записах, так і на живих виступах. На концертах він часто виконував кавери на пісні Queen.

До того, як приєднатися до Foo Fighters, Хокінс грав з Аланіс Моріссетт, до команди якої приєднався у 1995 році. Його також можна побачити в кліпі на пісню You Oughta Know. З 2006 року барабанщик також займався сайд-проектом Taylor Hawkins and the Coattail Riders і випустив із ним три альбоми. Музикант грав у кавер-гурті Chevy Metal та у прог-рок гурті Birds of Satan, а минулого року разом із Дейвом Наварро та басистом Крісом Чейні зібрав гурт NHC, дебютний ЕР якого вийшов у лютому.

У 2001 році у Хокінса сталося передозування наркотиків, і він ненадовго впав у кому. Згодом в інтерв’ю він відмовлявся давати коментарі про те, як йому вдається зберігати тверезість та не вживати заборонених препаратів.

У 2005 році Тейлор одружився. Його дружина Елісон залишилася з трьома дітьми, Олівером, Аннабель та Еверлі.

Теги:

Залишити коментар