Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Прем’єра: IGNEA присвячує нове відео хоробрим захисникам України

Київський метал гурт IGNEA випустив офіційний кліп на пісню Magura’s Last Kiss.

Ми присвячуємо цю пісню та відео усім хоробрим українцям, які боронили та боронять нашу землю, які захищають суверенітет нашої країни та які дають нам надію на мирне майбутнє в Україні

каже Хель, вокалістка IGNEA.

Magura’s Last Kiss — це трек від імені української валькірії, крилатої, войовничої, хмарної діви, дочки громовержця Перуна — Маґури. Згідно з міфологією, своїми крилами Маґура накриває хоробрих воїнів, що пали на полі бою, торкається їх своїми вустами та дає випити живильної води із золотої чаші. Таким чином, воїни потрапляють у Вирій — райські чортоги вічного життя.

У пісні Magura’s Last Kiss, Маґура вирішує покінчити з усіма війнами, цілує сама себе та відлітає у Вирій.

«Пісня була написана у 2020 році. Відео було зняте в кінці 2021. Ми ніколи не могли подумати, що воно буде настільки актуальним насьогодні… Для нас, ця пісня — наче мантра українського народу та водночас метал колискова для українських воїнів, за яких ми відчуваємо надзвичайну гордість та яким завдячуємо за кожен новий день»

додає Хель.

Разом із новим відео, гурт випустив спеціальну лінійку мерчу із українськими рядками з пісні:

Нема крові, нема горя
Складає воїн зброю
Рани всі загоїлись
Не дрижить земля
І крізь тонке мереживо
Що на моїх очах
Не видно більше воєн
Не чутно більше втрат

З початку війни, IGNEA щоденно висвітлює перебіг війни для своєї переважно закордонної аудиторії у спеціальному пості на Patreon. Кожного дня, гурт переводить частину свого заробітку від донатів на Patreon, продажів мерчу та музики на потреби ЗСУ, волонтерів та українців, які постраждали через війну.

14 травня IGNEA виступить у рамках благодійного фестивалю Faine Misto у Тернополі, всі виручені кошти з якого буде передано на потреби полку Азов.

Пісня Magura’s Last Kiss першопочатково була випущена у рамках BESTIA — концептуального EP про людську природу українських міфологічних створінь та дуальність світу. Реліз відбувся 21 жовтня 2021 року. BESTIA — це спліт міні-альбом, що складається з пісень двох українських гуртів — IGNEA та ERSEDU — та є результатом їхньої 10-річної дружби.

Один коментар

  1. zoritoler imol 28.07.2022

Залишити коментар