Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Rammstein випустили відео та анонсували новий альбом

Rammstein назвали дату свого восьмого студійного альбому під назвою Zeit та випустили однойменний сингл. Дата релізу запланована на 29 квітня 2022 року.

Гурт також випустив кліп на цю композицію, режисером якого став актор і музикант Роберт Гвісдек.

Про існування невиданих треків музиканти заявляли ще під час промо-кампанії для свого попереднього альбому Rammstein у 2019 році, але зважаючи на пандемію і подальші скасування концертів гурт вирішив записувати наступний лонгплей. Одним із перших пісні з майбутнього диску послухав французький астронавт Томас Песке прямо в космосі — з ним вийшов на зв’язок барабанщик Rammstein Крістоф Шнайдер і ввімкнув кілька треків зі своєї студії.

Порівняно зі своїм попередником, Zeit був записаний за короткий термін, у той час як сьому платівку фанатам довелося чекати 10 років.

Тіль Ліндеман, який довгий час вважався шанувальником росії, відкрито виступив проти війни та підтримав українців, а разом із ним – і його колеги.

Цими днями Тіль Ліндеман разом з іншими волонтерами допомагає на головному вокзалі Берліна, куди останніми днями прибувають багато українських біженців.

Теги:

Залишити коментар