Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Scorpions випустили новий сингл

Scorpions випустили перший сингл Peacemaker з майбутнього студійного альбому під назвою Rock Believer, вихід якого заплановано на 25 лютого.

Перше, що спало мені на думку, це приспів: “Миротворець, миротворець. Поховайте трунаря”. Я просто грав із цими словами. У той час, коли так багато людей померло і все ще помирає від COVID, руйнівних воєн та інших безглуздих злочинів, виникає відчуття, що трунар повинен працювати понаднормово. У мирному світі після пандемії настане час для правління миротворця. Це образ, який мені справді подобається.

Клаус Майне про те як появилась ця пісня.

Rock Believer стане першим студійним альбомом Scorpions після платівки 2015 року Return to Forever. На ньому дебютував колишній барабанщик Motorhead Міккі Ді. Scorpions записали велику частину альбому в студії Peppermint Park Studios в їхньому рідному Ганновері в Німеччині, і спродюсували його спільно з Гансом-Мартіном Баффом.

Спочатку планувалося залучити продюсера Грега Фідельмана з Лос-Анджелеса, який працював із Metallica, Black Sabbath, Slayer, але пандемія коронавірусу завадила їхнім планам.

26 березня у Лас-Вегасі стартує тур на підтримку Rock Believe, після чого гурт вирушить до Європи.

Теги:

Залишити коментар