Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

SUNRISE презентують новий альбом міні-туром

Київський power metal гурт SUNRISE презентує новий альбом ‘Equilibria’, що побачив світ навесні цього року, міні-туром містами України. Концерт у Києві пройде вже цієї суботи на Сцені 6, після чого гурт також завітає до Кропивницького і Харкова.

04.09 – Київ, Сцена 6
11.09 – Кропивницький, Адмірал
17.09 – Харків, LF Club

Київський power metal гурт SUNRISE представив свій четвертий повноформатний альбом ‘Equilibria’ навесні цього року. До альбому увійшло 13 пісень на межі різноманіття важких музичних жанрів – класичного power metal, symphonic, epic, modern і progressive metal.

Equilibria – це не просто черговий альбом SUNRISE. Він показує новий рівень підходу до створення аранжувань, звучання та введення різних жанрів у основний потік power metal

коментують музиканти.

Окрім нового альбому, команда обіцяє зіграти на концертах туру й композиції з попередніх релізів. Концерт у Києві пройде за підтримки modern rock проєкту NOVI, що складається з учасників SUNRISE.

SUNRISE – power metal гурт, заснований у Києві у 2003 році. На сьогоднішній день гурт випустив 4 повноформатних альбоми, концертний DVD, ряд EP та синглів. В різні роки SUNRISE ділили сцену із Rage, Bonfire, Civil War, Helloween та іншими ключовими командами жанру; київський концерт до 15-річчя гурту у 2018 SUNRISE зіграли із Заслуженим академічним оркестром Збройних Сил України.

Теги:

Залишити коментар