Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

Sunrise випустили четвертий альбом та новий кліп

Київський power metal гурт Sunrise представив свій четвертий повноформатний альбом під назвою Equilibria, а разом із ним – кліп на титульну композицію про вічну боротьбу між світлом та темрявою.

До альбому увійшло 13 пісень, які, за словами гурту, є міксом класичного power metal, symphonic, epic, modern і progressive metal. Реліз вже доступний на всіх стрімінгових платформах.

Резом із новим альбомом Sunrise представили офіційний кліп на титульний трек Equilibrium.

Відео представляє концепцію протистояння між “добром” та “злом”, втіленим у фігурах самураїв, і проголошує головну ідею пітримання балансу між протилежними сторонами всесвітніх сил.

розповідає вокаліст гурту Костянтин ‘Laars’ Науменко.

Ролі самураїв у кліпі виконали майстри айкідо. Пост-продакшеном займався гітарист гурту Blood Brothers Сергій Нєфат.

Як і минулий реліз гурту, Equilibria створювався на власній студії музикантів – Music Gym Studio, та був виданий власними силами.

’Equilibria’ – це не просто черговий альбом Sunrise. Він показує новий рівень підходу до створення аранжувань, звучання та введення різних жанрів у основний потік power metal».

коментують музиканти.

До запису Equilibria долучилися одразу чотири гітаристи: Стас ‘Red’ Сємілєтов (Mad Heads), Максим Вітюк (Nordwitch, Blood Brothers), Євген Костюкевич (ex-Sunrise) та Юрій Хижняк (Flipside). Також Стас ‘Red’ Сємілєтов взяв участь у написанні музики до кількох пісень нового альбому Sunrise.

У альбомі можна почути звучання української бандури у виконанні вокалістки та клавішниці Sunrise Дар’ї Науменко, запрошеним гостем на одній з пісень став словацький вокаліст Mayo Petranin – учасник команд Symphonity та Castaway, а до написання текстів долучилися польські друзі гурту – Michał Devin Michalski та Julia Kasperczyk.

Для релізу нового альбому Sunrise організували краудфандингову кампанію на сайті гурту.

Теги:

Залишити коментар