Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

THE DEVIL WEARS PRADA: СВІЖИЙ EP НА ПІДХОДІ

Американські металкорщики підготували для фанів 5 нових пісень. EP під назвою «Z II» виходить 21 травня на лейблі Solid State Records. Гурт відомий тим, що завжди кидає виклик собі та світові навколо. Нова порція матеріалу це знову підтвердила, адже нам пропонують не якусь там лагідну казку на ніч.

Наступна глава

Як можна здогадатись з назви, міні-альбом – продовження вибухової роботи гурту під назвою «Zombie». Вийшов він ще в серпні 2010 року та досі входить в список найулюбленішого у прихильників команди. Свого час у цей перший «Зомбі» найбільш яскраво окреслив перехід американської команди до більш жорсткого звучання.

Друга частина – відповідно наступна глава. За словами самих музикантів, новий EP – це не тільки дань поваги першій частині, але й акценти того, що їм самим подобається у нинішній важкій сцені. Тож можна вважати цю роботу подальшим напрямком руху банди.

Z II: що всередині

Отже, маємо 5 композицій. «Nightfall» проливається досить очікуваною агресією та непогано перетрушує кишки. Слідом за нею «Forlorn» продовжує тримати в тонусі, але більш м’яко за рахунок приспіву. «Nora» теж здається ніжнішою, якщо металкор може таким бути. А ось «Termination» – взагалі не про відпочинок. Трек, мабуть, найбільш потужний та об’ємний в міні-альбомі. «Contagion» оманливо починається м’якими клавішними і вокалом ніби здалеку, проте швидко переходить в жорсткий ритм. Все, як обіцяно – ніяких ніжних казочок на ніч.

Перший «Зомбі» – це пісні про те, як вберегтись від кінця світу. Частину 2 дейтонські металкорщики TDWP характеризують, як 5 треків про те, що безнадійно інколи намагатись втриматись за щось.

Власне, слухай сам – відчувай та шукай свої сенси. А головне – насолоджуйся!

Залишити коментар