Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

The Devil Wears Prada: зараз бути на сцені – мрія

Американські металкорщики The Devil Wears Prada представили новий EP ‘ZII’ у 2021. Міні-альбом став ідейним продовженням одного з найвідоміших релізів гурту – ‘Zombie’ 2010. Ми зв’язалися з Jeremy DePoyster та поговорили про новини з життя команди, а також спитали про можливий приїзд The Devil Wears Prada до України.

Привіт хлопці, як ви у ці карантинні часи? Чи щось потроху повертається для вас до нормального стану?

Привіт, вибач за затримку, шалені часи! У нас все добре, дякую, це був важкий момент нашого життя, але сподіваюся, що скоро все буде в порядку! Особисто я проводив час з моїми гітарами, фільмами, родиною… Думаю, так само, як кожна людина у світі (сміється)! Так, мені здається, що прямо зараз ситуація краща, ніж кілька місяців тому, ми працюємо над новим туром, що розпочинається наприкінці вересня… Бути на сцені – це вже щось схоже на мрію!

‘ZII’ був випущений кілька місяців тому, і він вже зайняв своє місце в американських чартах. І ви, і ваші фани здаєтеся більш ніж задоволеними ним – не в останню чергу за рахунок його наслідування спадку ‘Zombie’. Чому Ви особисто завдячуєте щодо успіху нового релізу? Це в першу чергу «продовження старої доброї історії» чи щось повністю нове з повагою до коріння?

Якщо чесно, це складне питання перш за все тому, що кожен реліз – це новий реліз, з новим матеріалом, новим підходом до лірики і написання пісень. В цьому конкретному випадку найкращою ціллю для нас було створити зв’язок між ‘Zombie’ і новим розділом. Перший – ймовірно, один з найбільш важких і жорстких релізів у нашій дискографії, ‘Zombie II’ – найбільш цікавий приклад «брудної» музики із сильним підходом.

The Devil Wears Prada 2010 із ‘Zombie’ і The Devil Wears Prada 2021 із ‘ZII’ – що змінилося і що лишилося непорушним? Маю на увазі, в сенсі вашого підходу до музики та лірики – та в сенсі вашого бачення світу?

Я думаю, найбільш важлива відмінність – те, що зараз ми не підлітки! Але це непогано, ми маємо новий підхід до музики, до життя і того, що ми хочемо передати нашим фанам. Підхід зрілий, але з тою ж енергією і пристрастю, як і роки тому. Якщо чесно, я пишаюся тим, що є частиною гурту з фантастичними музикантами.

Чи не думаєте ви про ‘Zombie III’ через 11 років? 🙂 Хороші історії мають мати хороші продовження!

(Сміється) Чому б ні! Але найбільш важлива річ – це щоб ми були гуртом через 11 років!

В деяких ресурсах зазначається, що ‘ZII’ був також частково натхненним пандемією COVID-19. З іншого боку, ви казали в інтерв’ю, що продовження ‘Zombie’ було чимось, що планувалося роками, а не стало результатом пандемії. Який вплив ці події все ж мали на реліз?

Ковід не був частиною наших планів щодо ‘Zombie II’, тож ні, ця ситуація не вплинула на цей реліз.

Ви презентували EP на чудовому “Undead Stream”, який не був вашим першим досвідом онлайн-концертів, але безумовно найбільш видовищним. Звучить як банальне питання, але як це – мати таке велике шоу без того, щоб бачити і чути натовп?

Особисто я не є фаном лайв-стрімів, але з ситуацією з пандемією була тільки одна можливість запропонувати лайв-шоу нашим фанам. Грати без натовпу – це ненормально, дивно, холодно… Але це був досвід, позитивний досвід для нас як гурту.

The Devil Wears Prada певним чином відноситься до християнського металу, проте ці впливи у вашій музиці не дуже очевидні. У що ви вірите, і чи є певна мудрість/життєві істини, які ви хочете передати за допомогою того, що ви робите?

Зв’язок між TDWP і християнським металом – це незмінна частина кожного інтерв’ю, але я думаю, що релігія є особистою справою і зараз, на мою думку, гурт знаходиться на іншому рівні щодо лірики і тематики. Звичайно, Бог є частиною нас, але в гурті ми повністю вільні у виборі теми без стресу бути християнським метал гуртом.

Ми чули деякі чутки щодо вашого можливого приїзду в Україну. Ви можете відкрити якісь деталі? Буде це фестивальний виступ, сольне шоу або навіть тур?

Наш менеджмент ще працює над можливим європейським туром у 2022, але зараз в мене немає деталей щодо можливого шоу в Україні. Але якщо це буде можливо, буде чудово!

Інтерв'ю за підтримки Daily Metal

Залишити коментар