Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

THE RASMUS оголосили про участь у відборі на Євробачення та анонсували новий сингл

Мультиплатиновий фінський рок-гурт The Rasmus оголосив, що братиме участь у щорічному відбірковому конкурсі Євробачення у Фінляндії. Гурт також анонсував новий сингл під назвою “Jezebel”, дата релізу якого запланована 17 січня 2022 року.

“Jezebel” був написаний і спродюсований Десмондом Чайлдом, який співпрацював з The Rasmus над їх сьомим студійним альбомом “Black Roses”. Чайлд відповідає за створення деяких з найбільших рок-хітів, а також є співавтором і продюсером культових пісень KISS, Bon Jovi, Aerosmith та Alice Cooper.

Було круто знову працювати з Десмондом. Він справді знає, як створити хіт. Jezebel — це дівчина, яка бере те, що хоче, не просячи. Вільний дух.

соліст Лаурі Юлонен.

Лаурі телефонує мені і каже: “Хей, мені потрібно написати найбільшу, найкращу пісню у всьому світі. Ти зробиш це [зі мною]?”, і я сказав: “Так, але я у Фолегандросі (Греція)”, а він каже: “Я буду там теж. Jezebel — це данина, данина поваги сучасним сильним жінкам, які володіють своїм тілом, які відповідають за їхню чуттєвість, свою сексуальність і які налаштовані бути рівними.

Десмонд Чайлд про співпрацю.

Переможця наступного учасника Євробачення від Фінляндії буде обрано 26 лютого 2022 року. Переможця обиратимуть телеглядачі та Міжнародне журі. Ті, хто за межами Фінляндії, можуть подивитися шоу на https://areena.yle.fi/tv.

Поки фанати з нетерпінням чекають релізу пісні “Jezebel”, вони можуть переглянути раніше випущені сингли з майбутнього альбому гурту, який ще не має назви.

Озброївшись новим арсеналом пісень і оновленим складом, The Rasmus вирушать у світове турне восени 2022 року, в рамках якого відвідають Україну.

5.11.22 – КИЇВ – Квитки
6.11.22 – ЛЬВІВ – Квитки
7.11.22 – ОДЕСА – Квитки
8.11.22 – ДНІПРО – Квитки
9.11.22 – ХАРКІВ – Квитки

Теги:

Залишити коментар