Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

VOVK презентує музичне відео на кавер DakhaBrakha

Київський постхардкор гурт VOVK презентував музичне відео на кавер DakhaBrakha — Sho Z-Pod Duba.

На нашу думку DakhaBrakha — один із найкращих гуртів України, самобутній та еклектичний. Ми великі прихильники їхньої творчості, що далеко виходить не тільки за межі нашої країни, а й будь-які жанрові визначення. Sho Z-Pod Duba – одна із найупізнаваніших пісень гурту, яку ми захотіли заспівати по-своєму, змінивши аранжування та додавши темних відтінків.

учасники гурту VOVK

Пісня увійшла до збірки Neformat Family Covers vol. 1, яку 13 жовтня випустив новостворений лейбл ресурсу Neformat.com.ua.

Запис, зведення та мастеринг проходили на студії Lizard Audio Production під керівництвом Романа Бондаря.

Анімацію музичного відео та психоделічну атмосферу спродюсувала і втілила Ніка Назаренко, яка також відома співпрацею з гуртом OMANA. За моделювання відповідальний Сергій Линник. Маску придумала та створила El Dombrovan у своєму неповторному стилі.

VOVK — гурт з Києва, що поєднує у своїй творчості постхардкор, стоунер та прогресивний рок. За час свого існування музиканти дали безліч концертів в Україні та побували в європейському турі разом зі Stoned Jesus. Наразі дискографія тріо налічує альбом LAIR, який вийшов у 2019 році та був номінований на «Найкращий важкий альбом року» за версією The Best Ukrainian Metal Act.

Теги:

Залишити коментар