Фінансова підтримка армії – https://savelife.in.ua/donate/

WENTSEAT випустили лайв-сесію

Український пост-гранж гурт WENTSEAT випустили лайв-сесію, відзняту на київському заводі Аналітприлад. Відео для перегляду доступно нижче.

Як тільки ми побачили цю локацію, нам дуже сподобалась її атмосфера. Цьому заводу вже більше 80 років! Антураж приміщення зберігся ще з тих часів і все що нас оточувало повертало нас ніби в минуле. Ми одразу зрозуміли, що це відео має бути зняте саме тут.
Режисером відео ми обрали Тементія Пронова (Zvukovuha prod.), раніше ми вже працювали з ним на зйомках нашого першого відео “Hold”. Нам було важливо не тільки показати як ми граємо вживу наші пісні, але й підкреслити атмосферу локації, а Тементій гарно все це відчуває.
Ця жива сесія – це історія, яка поєднала в собі промислове і життєве, практичне і душевне, минуле і майбутнє. І ця сесія залишиться історією нашого гурту.

учасники гурту.

WENTSEAT – пост-гранж гурт із міста Київ. За 2 роки існування випустили 3 сингли: “Heroes”, “Obsession” і “Hold”, на останню з цих пісень зняли відео. В 2021 стали учасниками українських фестивалів Faine Misto, Zaxid Fest, Respublica Fest, Фестиваль БарРокКо, Рок Булава. Зараз гурт займається записом свого першого альбому, випуск якого планується на кінець зими.

Теги:

Залишити коментар